Kiirendus
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Kiirendus

Kiirendus on suur pixelautode mäng, milles võid tuunida oma atuot ning võistelda teeiste kasutajatega. Tule ja registreeri!
 
PealehtPealeht  PortalPortal  GalleryGallery  OtsiOtsi  Latest imagesLatest images  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Miks on mõned asjad inglise keeles?

Go down 
3 posters
AutorTeade
ferrariracer67
Rohkem Edasijõudnu
Rohkem Edasijõudnu
ferrariracer67


Postituste arv : 132
Registration date : 03/06/2007

Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty
PostitaminePealkiri: Miks on mõned asjad inglise keeles?   Miks on mõned asjad inglise keeles? EmptyKolm Juun 13, 2007 3:38 pm

Miks on mõned asjad inglise keeles?

KKK>Formaadid ja teemade tüübid>What is BBCode?
Tagasi üles Go down
bmwracer67
Admin
Admin
bmwracer67


Postituste arv : 1363
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks on mõned asjad inglise keeles?   Miks on mõned asjad inglise keeles? EmptyKolm Juun 13, 2007 3:40 pm

pole minu süü, ega mina seda foorumi põhja ei progenud, ka pole mina seda eestikeelseks tõlkinud. vot nii on lood
Tagasi üles Go down
https://kiirendus.forumotion.com
ferrariracer67
Rohkem Edasijõudnu
Rohkem Edasijõudnu
ferrariracer67


Postituste arv : 132
Registration date : 03/06/2007

Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks on mõned asjad inglise keeles?   Miks on mõned asjad inglise keeles? EmptyKolm Juun 13, 2007 3:42 pm

Imelik, aga paljud asjad on jälle eesti keeles
Tagasi üles Go down
bmwracer67
Admin
Admin
bmwracer67


Postituste arv : 1363
Age : 30
Registration date : 02/06/2007

Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks on mõned asjad inglise keeles?   Miks on mõned asjad inglise keeles? EmptyKolm Juun 13, 2007 3:45 pm

no comment Suspect
Tagasi üles Go down
https://kiirendus.forumotion.com
Kuuf
Lootustandev...
Lootustandev...
Kuuf


Postituste arv : 22
Age : 33
Localisation : Rapla
Registration date : 18/06/2007

Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks on mõned asjad inglise keeles?   Miks on mõned asjad inglise keeles? EmptyLaup Juun 23, 2007 5:13 pm

kui eestikeelseks asja tahad, siis otsi mõni server Very Happy Lae sinna phpbb2 peale ja tõsta databaasid ja inf üle Very Happy lisaks saab igasugust huvitavaid asju+ adminitele oma emailid jne....


Mul näiteks on pakkuda ekodu server laenuks kui olekski vaja 1gb ruumi Very Happy 10emaili ja 10 databaasi kui vaja Very Happy (tasuta afkoors) Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.valtuclan.pri.ee
Sponsored content





Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Miks on mõned asjad inglise keeles?   Miks on mõned asjad inglise keeles? Empty

Tagasi üles Go down
 
Miks on mõned asjad inglise keeles?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Kiirendus :: Mänguga seostuv :: Küsimused-
Hüppa: